férfilét

Írásaink, amelyek labdába rúgnak férfilét témában.

Apukák világa

férfilét, hétköznapok, 2008. március

A távoli csendben megbúvó Giling-Galang lágy hangja is tovaszáll az éter bugyraiba Sehol szigetén, mikor a véres szülőágy mellett egy idegen gumikesztyűs kezeiben felsír az eleven valóság, a kisember.

A 21. századi férfi

feminizmus, férfilét, párkapcsolat, 2007. december

Egy biztos: nehéz küzdelem vár a 21. századi maszkulin teremtményekre, ha az eredeti használati utasításuk szerint akarnak működni. Ez a kor tele van meglepetésekkel.

Akik nem jók az ágyban

férfilét, párkapcsolat, szex, 2007. november

Kétféle ember létezik: az egyik vonzó és sikeres, a másik ennek szöges ellentéte. Mindenki elgondolkozott már legalább egyszer azon, hogy melyik csoportba is tartozhat. Lássuk a kritériumokat!

Én szeretlek, de te nem szeretsz

depresszió, férfilét, hétköznapok, párkapcsolat, 2007. november

Még senki nem találta fel azt a módszert, amivel a szülők hozzáállása átprogramozható. Kísérletet tenni rá olyan sikeresnek ígérkezne, mint bekötött szemmel átsétálni egy aknamezőn.

A férfiaknak van-e lelke

feminizmus, férfilét, párkapcsolat, 2007. november

A férfiakkal a feminista nők tudnak a leggonoszabbul bánni, mondta nekem egy fiú. Majdnem igazat is adtam neki...

Tökön Szúrom Magam Szövetség

férfilét, humor, párkapcsolat, 2007. augusztus

Nem tudom, van-e jogom bármilyen információt kiadni erről a titkos társaságról, amelyet férfiak maroknyi csoportja alapított egy ismeretlen időpontban, talán nem számít indiszkréciónak.

Szabadság

férfilét, hétköznapok, 2007. április

A tanácsadó szerencsére már ült, így nem volt alkalma hanyatt esni. Minden erejével próbálta megfékezni gúnyos szájrángását.

Tíz évvel később
Hamis nosztalgiák verme
Fregoli főoldal