párkapcsolat

Írásaink, amelyek labdába rúgnak párkapcsolat témában.

Elhúzódó szüzesség

hétköznapok, ketyere, párkapcsolat, 2013. szeptember

Felkelés után egy-másfél óra meghitt kávézás. Munka közben kávézás. A késő délutáni ebédhez egy pohár bor, és persze kávé. Borkávéborkávborkávé sör. Nem lettem függő. Kávészerető lettem.

De azért iszol rendesen?

depresszió, hétköznapok, párkapcsolat, 2008. június

Zuhanok a lejtőn megállíthatatlanul, szélsebesen. Tudom, hogy én vétettem el a lépést, hogy minden az én hibám - és hogy ez ezúttal nem önsajnálat, hanem a valóság -, mégsem vagyok képes megállni.

A 21. századi férfi

feminizmus, férfilét, párkapcsolat, 2007. december

Egy biztos: nehéz küzdelem vár a 21. századi maszkulin teremtményekre, ha az eredeti használati utasításuk szerint akarnak működni. Ez a kor tele van meglepetésekkel.

Akik nem jók az ágyban

férfilét, párkapcsolat, szex, 2007. november

Kétféle ember létezik: az egyik vonzó és sikeres, a másik ennek szöges ellentéte. Mindenki elgondolkozott már legalább egyszer azon, hogy melyik csoportba is tartozhat. Lássuk a kritériumokat!

Én szeretlek, de te nem szeretsz

depresszió, férfilét, hétköznapok, párkapcsolat, 2007. november

Még senki nem találta fel azt a módszert, amivel a szülők hozzáállása átprogramozható. Kísérletet tenni rá olyan sikeresnek ígérkezne, mint bekötött szemmel átsétálni egy aknamezőn.

A férfiaknak van-e lelke

feminizmus, férfilét, párkapcsolat, 2007. november

A férfiakkal a feminista nők tudnak a leggonoszabbul bánni, mondta nekem egy fiú. Majdnem igazat is adtam neki...

Multikulturális megcsalás

multikulti, párkapcsolat, 2007. október

A fiú meg a lány két hete jöttek össze. Éppen egy buliban vannak, rengeteg másik, különböző származású és színű fiatallal együtt.

Tíz évvel később
Hamis nosztalgiák verme
Fregoli főoldal