ketyere

Írásaink, amelyek labdába rúgnak ketyere témában.

Elhúzódó szüzesség

hétköznapok, ketyere, párkapcsolat, 2013. szeptember

Felkelés után egy-másfél óra meghitt kávézás. Munka közben kávézás. A késő délutáni ebédhez egy pohár bor, és persze kávé. Borkávéborkávborkávé sör. Nem lettem függő. Kávészerető lettem.

Használati tárgy helyett presztízstermék lett az iPhone-ból

IT, ketyere, 2009. március

Az hírek egyre többször szólnak az iPhone-ról, mint az elmúlt hónapok legnagyobb informatikai sikertermékéről. Fábián Pétert, az egyik budapesti Apple üzlet szakértőjét kérdeztük.

Mi megy?

ketyere, mobil, 2008. május

Nehéz a laikusok fejével elképzelni, hogy milyen lehet az informatika a sövényen túlról, de azt én is érzékelem, hogy van pár olyan terület, ahol elég jártasan mozog szinte mindenki.

Pro MacBook Air

hírek, ketyere, mobil, 2008. február

Wifin keresztül internetezünk, wifin keresztül cserélünk adatot helyben, wifin visszük le a kutyát sétálni is . . . Folytatom ott, ahol Andy abbahagyta.

Mobilmánia

hírek, ketyere, mobil, 2008. február

Már megszokhattuk, hogy a modern technika újra és újra elkápráztat bennünket. Nézzük például a laptopokat! Egyre csak vékonyodnak és vékonyodnak...

Prolimeló

egyetem, hörr, ketyere, 2007. november

A sok irányítgatás végén az eminens gyerek időnként úgy dönt, hagyja a dagadt ruhát másra, egyetem helyett melósnak áll.

Haszontalan Internet

internet, ketyere, youtube, 2007. szeptember

Jól tudjuk, hogy a Naprendszer elmegyógyintézete a Föld. A kezeltek kórlapja pedig nem más, mint maga az Internet.

Tíz évvel később
Hamis nosztalgiák verme
Fregoli főoldal