IT

Írásaink, amelyek labdába rúgnak IT témában.

"Az ásás fejleszti igazán jól a személyiséget"

egyetem, IT, 2009. május

Jászberény legújabb IT-reménységét kérdeztük az informatikáról, de a szakmázás mellé becsúszott néhány életvezetési tanács is...

Használati tárgy helyett presztízstermék lett az iPhone-ból

IT, ketyere, 2009. március

Az hírek egyre többször szólnak az iPhone-ról, mint az elmúlt hónapok legnagyobb informatikai sikertermékéről. Fábián Pétert, az egyik budapesti Apple üzlet szakértőjét kérdeztük.

DE!

egyetem, IT, 2007. december

Mi köze a punknak a Neumann János Számítógép-tudományi társasághoz? Az I. Digitális Esélyegyenlőség Konferenciáról szóló beszámolónkból többek között ez is kiderül.

Lapozgató

IT, média, 2007. szeptember

Gyors körképem célja azon online IT szaklapok gyors bemutatása - felelevenítése, amelyek jelenlétükkel meghatározóak voltak a kilencvenes évek közepén-végén.

NE

IT, 2007. szeptember

Az IT világában talán az egyik legfontosabb, ha megtanuljuk jól, és jókor értelmezni ezt a szót. Angolul méginkább. Nézzünk egy pár példát.

Mókatár

hírek, IT, NSS, 2007. május

Az NSS és vele együtt a BIT Magazin a jelen formájában sírba száll. Pontosabban új, expressz gőzősre nyergel át a szerkesztőség színe-java.

Hello!

hírek, IT, NSS, 2007. április

Kettős érzés fogott el, amikor ismét a lapzárta szerepelt főszerkesztőnk levelének tárgy mezejében. A levél az inboxomban, én a székemben csücsültem, eléggé tanácstalanul.

Tíz évvel később
Hamis nosztalgiák verme
Fregoli főoldal