egyetem

Írásaink, amelyek labdába rúgnak egyetem témában.

Tíz évvel később

diploma, egyetem, tanárképzés, 2013. augusztus

Tíz éve már, hogy megszüntették a Tanárképző Főiskolai Kar-t az ELTE-n. Mindez a 'Bolognai folyamat' részeként történt, amikor a rendszerből kihajították a klasszikus főiskolai és egyetemi képzéseket.

"Az ásás fejleszti igazán jól a személyiséget"

egyetem, IT, 2009. május

Jászberény legújabb IT-reménységét kérdeztük az informatikáról, de a szakmázás mellé becsúszott néhány életvezetési tanács is...

Szalacsitól a Jozin z Bazinig

egyetem, média, szex, vallás, youtube, 2008. február

Ismerősek-e ezek a kifejezések: Árpád jómunkásember, örömbódottá, jó, csak sok a köcsög, nefürgyéle, gazemberség, hupákolás? Nem? Esetleg valami kimaradt? Összefoglalás következik.

DE!

egyetem, IT, 2007. december

Mi köze a punknak a Neumann János Számítógép-tudományi társasághoz? Az I. Digitális Esélyegyenlőség Konferenciáról szóló beszámolónkból többek között ez is kiderül.

Jeges Est 8.

egyetem, 2007. december

Ugye szavak nélkül is megértjük egymást? Pápai Szabolcs fotóriportja a nyolcadik ELTE Jeges Estről.

Ugye nem az volt a cél?

egyetem, hörr, média, 2007. november

Kap kicsit az ORTT (egyébként jogosan), szóba kerül a bulvár, de alapvetően remekül elvannak egymással a felek, látszik rajtuk, hogy összeszokott csapatot alkotnak.

Prolimeló

egyetem, hörr, ketyere, 2007. november

A sok irányítgatás végén az eminens gyerek időnként úgy dönt, hagyja a dagadt ruhát másra, egyetem helyett melósnak áll.

Tíz évvel később
Hamis nosztalgiák verme
Fregoli főoldal