humor

Írásaink, amelyek labdába rúgnak humor témában.

Beszéljünk a...

animáció, hétköznapok, humor, média, politika, youtube, zene, 2008. április

GI Joe, rakétatechnika, nehézfémipar, blekkmetál, elemes csavarhúzó, krisztiánóronaldó, reálmadrid, óllin!

"Az első sorban ülők joggal vannak beszarva"

humor, színház, 2008. január

Aki nincsen tisztában azzal, hogy mi hülyeség, és mi nem az, legjobb, hogyha Besenyő Pista bácsitól kérdezi. Fogadóóráit a mester általában a Bábszínházban tartja.

Hofi-est

humor, koncert, zene, 2008. január

"Hofi Géza-mánia". Hofi-dalok. Hofi régi kollégái. Hofi képei. Hofi hangja. Két dal között Hofit idéző anekdoták. Január 4. Kongresszusi Központ. Teltház.

Humoron innen és túl

humor, kabaré, youtube, 2007. november

Ahol Hamlet látszólag magához, illetve egy koponyához beszél, ott egy stand-up komikus egyenesen a közönséghez szól és nem ritkán a közönségről. Néha a koponya is.

A lépcsőház hét pontja

humor, politika, 2007. október

Szentem a Fletónak mocskosul igaza van. Télleg. Monták a tévébe, miket akar, és teljesen egyetértek vele. Rendet kell vágni ebbe az országba!

Humorvadászat

humor, kabaré, youtube, 2007. augusztus

Világunk mára már szinte mindenre rányomta bélyegét. Szomorúan vettem tudomásul, hogy a Kojak nyalóka habzik, a Geszti Eszti pedig teljesen eltűnt a közértekből.

Tökön Szúrom Magam Szövetség

férfilét, humor, párkapcsolat, 2007. augusztus

Nem tudom, van-e jogom bármilyen információt kiadni erről a titkos társaságról, amelyet férfiak maroknyi csoportja alapított egy ismeretlen időpontban, talán nem számít indiszkréciónak.

Tíz évvel később
Hamis nosztalgiák verme
Fregoli főoldal